ISOSET JA YÖKÖT VUODEN 2022 RIPAREILLE:

Tässä isoset ja yököt vuoden 2022 ripareille. 

Ripariajankohdat näet mukaan.netistä kohdasta "riparit" :)

Jos et pääse sinulle nimetylle riparille, ole heti tiedon saatuasi yhteydessä Minnaan (p. 0400 143 453). Voit myös itse kysellä päikseen vaihtoa muiden leirien isosilta, lopullisen vaihtopäätöksen tekee kuitenkin Minna. Kesän alun jälkeen vaihdot menevät suoraan oman riparisi vetäjien kautta. 

Riparien vetäjät ovat sinuun yhteydessä viimeistään alkuvuonna :)

 

Ruunaniemi 1

Inari Savasmaa

Anni Koponen

Matias Kirsilä

(muut isoset ja yökkö valitaan Ristiinan isostoimintaryhmästä)

 

Päiväkoulu 3

Erica Falkenbach

Iina Hirn

Jussi Pulkkinen

Hangasmaa Rasmus

Torniainen Venla

 

Susiniemi 4

Tilda Simula

Ida Tikkanen

Otto Laurila

Valdo Kananen

Vilma Rantula (yökkö)

Piia Tikka (yökkö)

Matias Kirsilä

Antto Hokkanen

 

Susiniemi 6

Riku Peltomaa

martta Saarinen (yökkö)

Oona Kurki

Neea Bagge

Janna Rahikainen (yökkö)

Michael Vesterinen

Jarkko Yletyinen

Emilia Haponen

 

Ruunaniemi 7

Joona Kiiski

Julius Toivonen (yökkö)

Aava Maaranen

Venla Torniainen

Tuuli Kammonen

 

Susiniemi 8

Eerika Meller

Sonja Hannus (yökkö)

Jussi Pulkkinen

Eetu Siitari

Eemeli Toivanen

Anni Koponen

Elisa Nykänen (yökkö)

Selja Korpelainen

 

Ruunaniemi 9

Saima Keijonen

Milo Helenius

Liinu-Stiina Böhm (Yökkö)

Iina Hirn

Inari Savasmaa

Nea Hasa

 

Susiniemi 10

Heidi Huuhtanen (yökkö)

Erica Falkenbach (yökkö)

Venla Lipsanen

Sofia Savolainen

Grace Nyirankwano

Jarkko Yletyinen

Vilma Kekäläinen

Nella Turunen

 

Ruunaniemi 11

Jenna Miettinen (yökkö)

Else Nevalainen

Onni Kortelainen

Oona Kurki

Otto Laurila

Riku Peltomaa

 

Susiniemi 12

Iina Hirn (yökkö)

Liinu-Stiina Böhm (yökkö)

Veera Paasonen

Rasmus Hangasmaa

Saana Juutilainen

Jussi Pulkkinen

Otto Laurila

Neea Bagge

 

Ruunaniemi 13

Jenni Kyckling (yökkö)

Venla Hartikainen

Joona Kiiski

Inari Savasmaa

Iida Forselius

Antto Hokkanen

 

Susiniemi 14

Julius Toivonen (yökkö)

Heidi Huuhtanen (yökkö)

Ursula Korhonen

Nella Turunen

Rasmus Hangasmaa

Saana Juutilainen

Tilda Simula

Venla Lipsanen

 

Ruunaniemi 15

Antto Hokkanen (yökkö)

Juho I.

Sumu Salmela

Venla Torniainen

Eetu Siitari

Joona Kiiski

 

Susiniemi 16

Aava Maaranen (yökkö)

Milo Helenius (yökkö)

Lotta Soini

Reh Age

Reeta Pajunen

Vilma Paasonen

Sumu Salmela

Grace Nyirankwano

Aadam Frisk

 

Seikkailu 19

Eemeli Toivanen (yökkö)

Vilma Paasonen

Milo Helenius

Onni Kortelainen

Kaisa Loponen